ths

İlk Yazılımımızı gerçekleştirdiğimiz 1985 Yılından beri müşterilerimizin değerlerini kendi değerlerimiz bilip çeşitli sektörlerde sektörün lokomotifi olabilecek yazılımlar gerçekleştirdik. 1991 yılında ilk sürücü kursu yazılımımızı gerçekleştirdiğimiz günden bugüne; SRC kursları, İş makinesi kursları, Güvenlik kursları, Özel Okullar, Özel Danışmanlık eğitim merkezleri yazılımlarımızla Özel Eğitim Kurumları sektörünün nabzını tuttuk

THS Dark

Sürücü kurslarında yapılan evrak ve kayıt işlemlerini bilgisayar ortamına taşımak ve aynı işlemleri daha kısa zamanda ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmek üzere tasarlanıp hazırlanmıştır. THS Dark kullanıcıları ekstra herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymadan tüm işlemlerini gerçekleştirebilirler.

THS Dark.SRC

THS Dark.SRC

SRC Kurslarının diğer kurslardan farklılıklarını içeren süreçler dikkate alınarak hazırlanmış olan THS Dark SRC bu alanda faaliyet gösteren kurumlar için başka ek bir yazılıma ihtiyaç duymadan aday takibi, cari işlemler, ulaştırma bakanlığı web kayıt toplu sınav sonuç aktarımı gibi tüm işlemleri kolayca takip edebilecekleri özel bir yazılımdır.

Ayrıntılı Bilgi

THS Dark.IMP

THS Dark.IMP

İş Makineleri Kurslarının diğer kurslardan farklılıklarını içeren süreçler dikkate alınarak hazırlanmış olan THS Dark.IMP aday takibi, cari işlemler, MEBBİS aktarım işemleri, toplu sınav sonuç alma, form hazırlama gibi tüm işlemleri kolayca takip edebilecekleri özel bir yazılımdır.

Ayrıntılı Bilgi

THS Ametist

THS Ametist

Mesleki Yeterlik Kursu Programı, Mesleki yeterlilik eğitimi veren tüm kurslarda yapılan evrak ve kayıt işlemlerinin yanısıra eğitim süreçlerini takip edebilmelerine olanak sağlayan THS Ametist Kursiyer takibinden eğitmen takibine kadar tüm işlemleri bilgisayar ortamına taşımak, aynı işlemleri daha kısa zamanda ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmek üzere tasarlanıp hazırlanmıştır.

Ayrıntılı Bilgi

THS Bor

THS Bor

Güvenlik Kursu Otomasyonu:Özel Güvenlik Kurslarına dönük hazırlanmış bir üründür. Adayların dönemsel olarak silahlı-silahsız kayıt edilebildiği, ödeme, sınav, devamsızlık ve eksik evraklarının takip edilebildiği bir otomasyon programıdır.

Ayrıntılı Bilgi

THS Agat

THS Agat

Dernek Otomasyonu : Dernek, Kooperatif, site gibi kuruluşların üyelik bilgilerini, aidatlarını, hesap hareketlerini takip etmek için hazırlanmış bir programdır.

Ayrıntılı Bilgi

THS Turkuaz

THS Turkuaz

Restoran Otomasyonu: Restoranların adisyon, kasa, müşteri cari ve stok takibini yapabilen bir programdır.

Ayrıntılı Bilgi

All for Joomla All for Webmasters